Van Helsing Dizi İncelemesi

Sizlere farklı bir sektörden, bambaşka konusu olan vampir hayatlarını inceleyerek onu filme uyarlayan Van Helsing den bahsedeceğiz.
Vanessa Helsing kimdir ?
Vanessa Helsing, dünya çapında yapılan araştırmaya göre vampir hayatları ve yaşamları ile en çok uğraşan ve yakından inceleyen kişi olan Van Helsing’ in akrabası olmaktadır. Ayrıca vampir avcısı olarak ta bilinmektedir. Bu lakabı onları yakından incelerken geliştirdiği özel teknikler sayesinde edinmiştir. Öğrenilenin dışına çıkarak tamamen bilmediğimiz bir konuda karşımızdan duran Van Helsing emekçileri şu şekildedir; Michael Nankin, Simon Barry ve David Frazee, Kelly Overton, Jonathan Scarfe ve Christopher Heyerdahl, Simon Barry ve Jonathan Walker. Güzel kadronun bir araya gelmesinden ortaya çıkan dizi uzun süre izlenim kazanmış, halende izlenmeye devam etmektedir.

VAN HELSING — “Everything Changes” Episode 207 — Pictured: (l-r) Kelly Overton as Vanessa Van Helsing, Missy Peregrym as Scarlett Harker — (Photo by: Dan Power/Nomadic Pictures Corp./Syfy)

Rüya ile başlayan serüvende dünyanın sonunu hazırlayacak olanları gerçekmiş gibi gördükten sonra asıl macera başlamaktadır. Vampirler hızlı çoğalarak, onlara karşı çıkan herkesi yok etmek için adeta söz vermiş durumdadır. Bu yüzden dünyayı ele geçirmek isteyen vampirlere karşı mücadele edecek ve kurtaracak tek kişi Vanessa Helsing’ dir. İnsanlığı büyük tehlikeden korumak üzere büyük badireler atlatıp, büyük savaşlar verecektir. İzlenmesi gereken alternatif macera dizisi olarak görmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir